Hasiera 2017-11-22T23:02:53+00:00

AZKEN BERRIAK

Pinseque murriztu baten aurrean haize-bolada moratua (9-1)

2018.02.25 |Tags: , |

Pinseque bezalako talde bati bederatzi gol sartzea ez da errepikatzea erraza den lorpen bat. Lauburuk aragoiarrei egotzitako zuzentzailerik zorrotzena izan zen atzokoa, zalantzarik gabe. Talde hau sailkapeneko lehenengo postuak betetzen ohitua dago azken denboraldietan, [...]

FS Castro Urdiales, lider geraezina etorriko da Belabietara

2018.02.23 |Tags: , |

Lauburu Ibarra Mahalak liderra jasoko du Belabietan datorren larunbatean, Kantabriako FS Castro Urdiales. 16:00etan izango da eta ligako hamabosgarren jardunaldiari dagokion norgehiagoka jokatuko dute. Moratuek erasoan zein defentsan ere, konfiantza handiarekin daude eta konpetizioko [...]

GURE TALDEAK

Emaitza

2.B
2017-18
Belabieta. IBARRA

Sailkapena

PTaldea-ClubJIBGPt
121161449
221143445
321125441
421114637
521121837
621106536
721111934
821111934
92095632
10211011031
1121731124
1221641122
1320461018
1421431415
1521421514
162122178

Sailkapena

PTaldea-ClubJIBGPt
113120136
213100330
31492329
41382326
51472523
61360718
71251616
81340912
91321107
101320116
11112096

Sailkapena

PTaldea-ClubJIBGPt
1The Nest16114137
2Herrikide16103333
3Idiazabal16102432
4Iurre Tolargi15100530
5Euskalduna1691628
6Lauburu Aldaz1682626
7Oiartzun1672723
8Legorreta1655620
9Zaldibi1654719
10Isu1552817
11Jaixki1745817
12Anoeta15411013
13Egarri1634913
14Orio1621137

Sailkapena

PTaldea-ClubJIBGPt
1Anoeta (J)16160048
2Lauburu KE16131240
3S. Aldapeta A16110533
4Zarautz16101531
5Goierri16101531
6Laskorain1692529
7Mondrate1671822
8S. Aldapeta B1671822
9Inter1670921
10Samaniego Orixe A16511016
11Zarautz 216401212
12Plazaola1630139
13Bar Lasarte1522118
14Arantzazuko Ama1520136

Emaitza

Sailkapena

PTaldea-ClubJIBGPt
1Herrikide14140042
2Mondrate17130439
3Inter14120236
4Gael1491428
5Erain1491428
6Lauburu KE1590627
7Plazaola1551916
8Goierri1551916
9Eskoriatza15501015
10Zarautz14311010
11S.Aldapeta14311010
12Mondrate Dragoiak121295
13Balerdi-Eguzki1512125

GURE BABESLEAK